מבוא להצהרת נגישות - In To It גלי לשם

מנהלי האתר של In To It של גלי לשם שמים דגש רב בהנגשת האתר לקהל הרחב בצורה שוויונית לכלל האוכלוסייה ולאנשים עם מוגבלויות בפרט. האתר In To It של גלי לשם פותח ותוכנן כדי לאפשר חווית גלישה מותאמת תוך מאמצים להפוך את האתר לידידותי ונוח לגלישה ככל האפשר לדרישות כלל הגולשים ומתן שירות שוויוני ונח לכל אחד ואחת.

נגישות האתר In To It

האתר In To It של גלי לשם משתמש בתוסף CodeNRoll של עמית מורנו. התוסף מאפשר התאמת נגישות אישית של הגלישה באתר. לצד התוסף בוצעו התאמות נוספות באופן ישיר כדי לאפשר נגישות מרבית ברחבי האתר.
התוסף פועל בהתאם לתקן WCAG2.0 ברמה AA בכפוף לתנאי השימוש של היצרן. האחריות לשימוש ויישום האתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמם, לרבות התכנים המוצגים בו בכפוף לתנאי השימוש בתוכנה עצמה.

התאמות נגישות באתר In To It

  • גופן קריאה – ניתן לשנות את גופן הכתב לנגיש יותר בלחיצת כפתור
  • ניווט מקלדת אוטומטי – מאפשר לכל אדם לגלוש באתר בצורה מלאה באמצעות המקלדת בלבד.
  • טיפול בטקסט – הקטנה או הגדלה של הטקסט בלחיצת כפתור
  • ניגודים – בהתאם לצורך ניתן להבהיר או להכהות את המסך
  • הנגשת תמונות – קיים טקסט אלטרנטיבי לתמונות באתר בצורה
  • סימון כותרות – סימון לכותרות בצבע בולט בעת הצורך
    סימון קישורים ולחצנים – הבלטת לחצנים וקישורים בצבע בולט
  • ביטול אנימציות / הבהובים – ניתן לבטל אנימציות שונות והבהובים לגלישה מותאמת


כל ההתאמות המופיעות התפריט התוסף הן מיידיות אך עדיין חשוב להמתין מספר שניות לאחר בחירת אפשרות של התאמה מהתפריט, עד שהדף יטען במלואו לעדכון מלא של ההתאמות.

המאמצים לשיפור נגישות באתר In To It של גלי לשם נמשכים כל העת מתוך מחויבות לשימוש נוח ומסירות לשיוויון לכלל האוכלוסייה בדגש על אוכלוסיות בעלי מוגבלות.
כמפורט במסמך לעיל, בוצעו באתר התאמות מגוונות על מנת לאפשר גישה רבה ככל האפשר לקהל גולשי האתר. יתכן וקיימים עמודים באתר בהם טרם בוצעו התאמות נגישות. ייתכן שהפתרון הטכנולוגי המתאים אינו קיים או זמין אך היו בטוחים שאנחנו פועלים כל העת על מנת לשנות זאת.

פניות בנוגע לנגישות האתר
אם ברצונכם ליצור איתנו קשר לגבי נגישות האתר, אתם מוזמנים לשלוח מייל לכתובת leshem.gali@gmail.com או ליצור קשר בטלפון: 0507561056
במידה ונתקלתם בעמוד ללא התאמת נגישות קיימת או בעמוד שנדרשת בו התאמה נוספת שאינה קיימת, תוכלו לפנות אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם

תפריט נגישות

בואו איתי ל-IN-TO-IT
מבטיחה לעדכן אתכם ראשונים
על כל הדברים השווים
הירשמו וקבלו הטבת הצטרפות

10% הנחה

בהזמנה הראשונה

קוד קופון:

intoit10